Baloon cafédětská rodinná herna s kavárnou. Naleznete nás v centru Pardubic. Nabízíme skvělé vyžití pro vaše dítka v herním koutku, výborné občerstvení, nabídku různých typů oslav narozenin vašich dítek a zajímavé akce, které pobaví nejen vaše dítka, ale i vás.

Přijďte se k nám pobavit a strávit příjemné chvíle s vaší rodinou či přáteli. Těšíme se na vaši návštěvu!

U nás se přezouváme! 🙂 dítka běhají v ponožkách, dospěláci též v ponožkách nebo mají možnost vlastního domácího přezutí. Děkujeme 🙂

Před návštěvou naší herny si pozorně přečtěte Provozní řád

​Děti musí doprovázet osoba starší 18-ti let, která za ně plně zodpovídá.

V naší herně lze objednat různé druhy nápojů, sladké i slané občerstvení, včetně drobných teplých pokrmů (různé druhy pizz, vlastní toasty, flagety a bagety). V celém prostoru herny platí zákaz konzumace vlastních (donesených) potravin a nápojů!

V naší herně máme terminál pro platby platební kartou.

Kapacita herny je omezená. Proto, především ve dnech nepříznivého počasí, doporučujeme provést rezervaci. !!! Denní rezervace je možné zamluvit pouze telefonicky na telefonním čísle 702 000 846 a to nejpozději do 12 hod. téhož dne!!!

Veškeré aktuální „Baloonkovské dění“ naleznete v sekci AKTUALITY, nebo na našem facebookovém profilu https://www.facebook.com/newbalooncafe/